22 wskazówki jak zrzucić wagę!

22 Wskazówki dotyczące zrzucania ciężaru

Nadchodzi wiosna, słońce świeci na siedmiu gałęziach, ale czy jesteś niezadowolony z powodu tego, że twoje ulubione ubrania z zeszłego roku nie wyglądają tak, jak kiedyś? Umożliwiamy Ci zrzucenie kilogramów, które wybierzesz zimą bez utraty kilku kilogramów!

Jedz dużo wody i różnych napojów bezkalorycznych!

Przed otwarciem torby z frytkami przed sobą wypij szklankę wody. Ludzie zwykle łączą pragnienie z głodem, więc dobrowolnie dodają dodatkową energię i śpiewają w naszych ciałach, mimo że mogą po prostu wypić szklankę chłodnej wody, której naprawdę chcą. Jeśli woda gazowana nie pomaga, dążyć do szklanki wody gazowanej lub zrobić filiżankę naturalnej herbaty.

Unikaj nocnych przekąsek!

Nie koncentrujesz się i nieświadomie zaczynasz jeść – najczęściej po obiedzie, jeśli usiądziesz i musisz się uspokoić. Nasalizowanie przed telewizorem jest bez wątpienia jednym z najprostszych sposobów na złamanie planu odchudzania! Staraj się nie strategować kuchni po pewnym czasie lub pozwolić sobie tylko na niskokaloryczne przekąski. Mogą to być owoce, warzywa, bułka z masłem lub lody o niskiej zawartości tłuszczu – chodzi o to, aby mieć mniej niż 100 energii.

Ciesz się ulubionymi posiłkami!

Zamiast bezzwłocznie rzucić całe ulubione jedzenie, dokonaj świadomego zakupu. Kup trochę świeżego ciasta jako substytut całej torby, trochę cukru do żucia zamiast całej paczki i więcej. Nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych potraw, przycisk skrótu cały czas ma słowo kluczowe moderacja!

Jedz dodatkowe mini-przekąski przez cały dzień!

Dla tych, którzy spalają mniej kalorii niż ty, zrzucisz funty. Ale jeśli ciągle jesteś głodny, zużywanie mniejszej ilości energii może być dużym wyzwaniem. Analiza dowiodła, że ​​ludzie, którzy jedzą 4-5 posiłków lub mniejsze przekąski dziennie, znacznie lepiej radzą sobie z zapotrzebowaniem na jedzenie i wagę. Podziel dzienne spożycie kalorii na małe porcje i przekąski i spożyj większość z nich w ciągu pierwszej połowy dnia – najlepiej obiad jest ostatnim razem, gdy jesz – nie mniej niż trzy godziny wcześniej niż przed snem.

Jedz białka przy każdym posiłku!

Białko, często nazywane białkiem, jest świetnym czynnikiem, który powoduje, że telítettségérzést – jest wyjątkowo pożywny, porównywalny z tłuszczem, a telítettségérzés jest jeszcze dłuższy. Dodatkowo pomaga budować mięśnie i spalać tłuszcze, dlatego zdecydowanie powinieneś wnieść zdrowe białko do swojego ciała przy każdym posiłku – na przykład owoce morza, chude mięso, białka jaj, jogurt, ser, soja, orzechy kamienne i fasola – na przykład są idealne na danie podstawowe lub przekąski!

Zwiększ swoje jedzenie!

Jeśli dodasz przyprawy do jedzenia, pozostaniesz o wiele dłużej z powodu smaków. Posiłki o intensywnych smakach pobudzają pąki stylowe, a tym samym zapewniają znacznie lepszą laktację – dzięki czemu później będziesz jeść mniej. Kiedy masz ochotę na coś słodkiego, spróbuj ssać pikantne słodycze. Słodko, pikantnie i mało kalorii!

Wypełnij swoją kuchnię zdrowym jedzeniem!

Prawdopodobnie masz w lodówce paczkowane i przygotowane przekąski oraz gotowe do przygotowania obiadowe posiłki w lodówce, możesz po prostu ugotować swój plan posiłków. Mniej prawdopodobne jest, że pójdziesz do pizzerii lub zamówisz pizzę, na wypadek, gdybyś od razu mógł zjeść coś przepysznego, zdrowego i zdolnego do jedzenia. Oto kilka rzeczy, które należy trzymać pod ręką: mrożone warzywa, makaron składający się z mąki razowej, niskotłuszczowego sera, pomidory w puszkach, fasola w puszkach, pierś koguta, tortilla pszenna lub pita pełnoziarnista i mnóstwo zielonej sałatki.

„Właściwie jestem zdezorientowany w przypadku pytania o to, którego składnika należy szukać. Kalorii lub ilości spożywanego tłuszczu. Cały czas patrzę na to, co jem, ale tak naprawdę nie wiem na czym się skupić ”.

Zamów dawkę dla dziecka w restauracji!

Zamawianie posiłku dla dziecka to skuteczny sposób na ograniczenie energii. Obecnie jest to już sprawdzona metodologia i „wzorzec”, że kelnerzy prawdopodobnie nie będą patrzeć na ciebie dziwnie przy zamawianiu posiłków dla nastolatków. I Ottoh, zmień swój talerz na mniejszy, aby części wydawały się większe, a jeśli twój umysł będzie nasycony, brzuch prawdopodobnie najprawdopodobniej zrobi to równie skutecznie.

Zamień makaron na warzywa!

Po prostu jedząc znacznie mniej ciasta i chleba oraz spożywając więcej zieleni, możesz stracić całą masę ubrań w mniej niż rok. Przy każdej porcji możesz zaoszczędzić sto 200 energii na posiłek, zmniejszając ilość makaronu na talerzu i uprawiając warzywa.

Śniadanie każdego ranka!

Wydaje się proste i skuteczne – pomiń śniadanie i zrzuć dodatkowe kilogramy. BAJKA! Jak mówimy, badania wykazały, że to drugie może być prawdą. Jeśli nie jesz śniadania, możesz być bardziej głodny później, co może spowodować spienienie lub przekąskę w porze lunchu i kolacji. To pomoże ci zrzucić wagę – i utrzymać wagę – zawsze daj sobie czas na zdrowe śniadanie, przypominające miskę musli z nadmiarem błonnika, niskotłuszczowe mleko i owoce.

Nie przegap włókien!

Włókna pomagają w trawieniu, zapobiegają zaparciom i obniżają poziom cholesterolu LDL – wszystko to może pomóc Ci zrzucić dodatkowe kilogramy. Większość ludzi przyjmuje tylko połowę naprawdę pomocnego spożycia błonnika dziennie, co jest poważnym błędem. Aby móc przyjąć odpowiednią ilość, dobrze jest wziąć około 25 gramów dziennie dla kobiety i 38 gramów dla mężczyzny. Dobrym źródłem błonnika są owies, fasola, produkty pełnoziarniste oraz większość warzyw i owoców.

Wyrzuć wszystkie posiłki z tuczu z lodówki.

Trudno jest oprzeć się pokusie zrzucenia dodatkowych kilogramów, gdy spiżarnia jest zapchana frytkami, w lodówce jest mnóstwo lodów, a gdy masz jakieś prawdopodobieństwo otrzymania tuczu posiłku zaledwie o kilka kroków. Ogranicz pokusę, usuwając te produkty z miejsca zamieszkania. Jeśli ważne jest, aby wyjść z domu, aby zjeść tucz, łatwiej będzie zrzucić dodatkowe kilogramy! (I nawet jeśli pójdziesz do sklepu, postaw go na piechotę!)

Powoli schudnij!

Dla tych, którzy łapią, ale nie tak szybko, jak potrzebujesz, nie zniechęcaj się. Zrzucanie kilogramów zajmuje trochę czasu, podobnie jak ich wybieranie. W odpowiedzi na naukowców idealne i rozsądne zmniejszenie masy ciała wynosi zero. 0,5-1 kilograma na tydzień. Kiedy stawiacie sobie zbyt wysokie oczekiwania, możecie łatwo zmienić się w zniechęcenie. Nie zapomnij o korzyściach zdrowotnych.

Zważ swoją wagę – już tydzień!

Osoby, które regularnie mierzą się, są skłonne do bardziej efektywnego zrzucania funtów. Większość doradców i profesjonalistów zaleca, abyś mierzył się tak szybko, jak co tydzień, abyś nie był zdenerwowany i sfrustrowany codziennymi wahaniami. Jeśli mierzysz siebie, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami – mierz się o tej samej porze każdego dnia, na identycznych skalach, a najlepiej w bieliźnie!

Śpij dobrze!

W przypadku, gdy nie śpisz wystarczająco dużo, twoje ciało wytwarza dodatkową ilość hormonu odpowiedzialnego za zarządzanie apetytem i mniej hormonu odpowiedzialnego za sytość. To znaczy, jeśli zdarzy ci się spać skutecznie, możesz być znacznie bardziej wypoczęty i pełny, i nie będziesz musiał niepotrzebnie przekąskiwać.

Postrzegaj rozmiary porcji!

Jesteśmy tak przyzwyczajeni do ogromnych rozmiarów restauracji, że często nosimy tę koncepcję ze sobą. Aby wprowadzić odpowiednią ilość jedzenia do organizmu, używaj przyborów kuchennych i mierz obciążenie jedzenia przez 1-2 tygodnie. Jak zaskakujące, prawda? Użyj mniejszych talerzy i szklanek, aby zmniejszyć porcje. W restauracjach wybierz połowę lub udostępnij całą porcję. Zmierz i podawaj przekąski z góry, jako alternatywę wyłapywania ich z pola.

Jedz dodatkowe warzywa i owoce!

Jeden z najlepszych planów odchudzania , kiedy możesz jeść dodatkowo, nie mniej. Dla tych, którzy spożywają więcej owoców i warzyw, nie będziesz głodny, ponieważ te posiłki są nie tylko bogate w składniki odżywcze, ale także mają wysoką zawartość błonnika i wody, co powoduje, że czują się pełne. Przekąski są zwykle dobrą rzeczą, o ile robisz to poprawnie i rozsądnie!

Precz z drinkiem!

Alkohol zawiera dużo energii! Jedno wino o pojemności 1,5 dl zawiera sto dwadzieścia pięć kalorii, a jedna butelka rzędy 153 kalorii. Ponieważ te kalorie zwykle nie są właściwie wykorzystywane przez organizm, zwykle są natychmiast przekształcane w tłuszcz. Jeśli od czasu do czasu pijesz, rób to poprawnie i rozsądnie – kompromis z sobą! Możesz mieć swój ulubiony napój jak w grownup, jednak tylko w weekendy i jedną porcję w przypadku jesteś kobietą i dwa w przypadku jesteś mężczyzną!

Żuć bezcukrową gumę do żucia!

Następnym razem, gdy będziesz pragnął małej tuczącej przekąski, wybierz paczkę gumy do żucia bez cukru. Niektóre gumy do żucia pozwolą ci lepiej oddychać i znacznie lepiej kontrolować głód i wagę. W końcu po prostu dlatego, że masz zamiar jeść mniej, nie powinieneś przekazywać zdrowej i dobrej witaminy! Ważny jest prawidłowy schemat jedzenia i ćwiczenia!

Prowadź dziennik posiłków!

Wystarczy użyć broszury i ołówka, aby uzyskać oszałamiające rezultaty i zmniejszenie masy ciała. Zgodnie z analizą, jeśli zdarzy ci się opisać, co jesz i pijesz, zwrócisz szczególną uwagę na to, co, kiedy i ile spożywasz – dzięki czemu spalisz znacznie mniej kalorii! Jedno z badań wykazało, że ludzie, którzy prowadzili swój dziennik jedzenia przez 6 dni w tygodniu, zgubili dwa razy więcej wagi niż ci, którzy pisali swój pamiętnik raz lub dwa razy w tygodniu.

Nagradzaj siebie i świętuj swój sukces – ale nie z posiłkami!

Straciłeś 3 kilogramy miesięcznie i zwykle trenowałeś? Czas radować się sobą! Jeśli nagrodzisz swój sukces, znacznie cię to pobudzi, a następnym razem będziesz bardziej skuteczny! Kup sobie płytę CD, usiądź w kinie i postaw sobie cel i to, za co sobie wynagrodzisz. W końcu jest rzeczą oczywistą, że nie można po prostu cieszyć się lodami i mrożoną pizzą! 🙂

Pozwól swojej rodzinie i kumplom pomóc!

Dla tych, którzy pomagają i pomagają, możesz osiągnąć swoje cele znacznie łatwiej i wyjątkowo skutecznie. Otwórz się więc, włącz swoją rodzinę i przyjaciół do nowego planu – rozpocznij zdrowy styl życia i zrzuć kilka funtów. Mogą nie biegać z tobą, jeść prawidłowo lub tracić na wadze – jednak możesz liczyć na ich pomoc! W przypadku przekazania Ci pozwolą ci być godni zaufania i zachęcą cię – ułatwi to, abyś mógł osiągnąć swoje cele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *