Jak schudnąć po 40?

Będziesz mógł swobodnie zrzucić kilka funtów, ponad 40!

menopauza, otyłość menopauzalna diety tuczenie zmiany planu redukcji masy ciała zmiany stylu życia

W wieku 40–50 lat niegdyś godne pozazdroszczenia dziewczyny mogą zostać przytłoczone nienawistnym kostiumem kąpielowym lub niemożliwym do „użycia spodni”. Dobra wiadomość jest taka, że ​​te poduszeczki tłuszczowe mają już skuteczne rozwiązanie!

Komórki tłuszczowe u ludzi rozwijają się aż do okresu dojrzewania i pozostają niezmienione w wieku dorosłym. Wyłącznie ich ilość – czyli ilość zaoszczędzonych w nich tłuszczów – wzrasta lub maleje, w zależności od tego, jak jemy, jak dużo się poruszamy, jakie przyjmujemy leki, niezależnie od tego, czy cierpimy na chorobę, czy prowadzimy traumatyczne życie, lub jakie są nasze możliwości genetyczne.

Mijają lata, nadchodzą poduszki tłuszczowe …

Tak więc za każdym razem, gdy upuścisz kilka kilogramów lub przybędziesz na wadze, tylko ilość korekt komórek tłuszczowych, a nie ich liczba. Niebezpieczną informacją jest to, że nie powstrzymuje to ekspansji elektrod, ponieważ komórka tłuszczowa może puchnąć do sześciu instancji w swoim pierwotnym rozmiarze. Nawet grube dziewczyny mają komórki tłuszczowe, a ich wielkość może zacząć się zwiększać w dowolnym momencie, zależnie od okoliczności. Na przykład, jeśli twoje dzienne zużycie kalorii przekracza ilość, którą wykorzystujesz. Ten poziom często przychodzi z wiekiem, ponieważ metabolizm ciała będzie wymagał mniej witalności każdego roku. To znaczy, z identycznymi nawykami żywieniowymi, z czasem nawet nadmiernie szczupłe dziewczyny mogą przybrać na wadze.

W ten sposób spełniają się marzenia związane z „zdradliwą dietą”

Co zalecają lekarze zamiast diety?

Jako alternatywę kampanii na rzecz postu, większość specjalistów sugeruje co najmniej pół godziny ćwiczeń dziennie i znaczące modyfikacje diety. Półprzetworzone i przetworzone posiłki, rafinowane węglowodany (biały chleb, produkty piekarnicze, makaron, biała mąka, biały cukier), posiłki o nadmiernej zawartości soli i napoje słodkie, soki owocowe powinny być w pełni wyeliminowane z planu żywnościowego. Ponadto rafinowane oleje należy zastąpić olejami tłoczonymi na zimno (np. Oliwą z oliwek, olejem z pestek dyni), a do gotowania zaleca się tłuszcz kokosowy. Zwykle ważne jest, aby pożreć mnóstwo niegotowanych zielonych i błonnika, aby przyspieszyć metabolizm.

Wiele diet z nadwagą odpowiada na te pozornie zepsute tłuszcze, co jest najgorszym wyborem. Z jednej strony, w wyniku tego nie tylko zmniejsza problematyczne poduszki tłuszczowe, ale także powoduje kurczenie się piersi i zwiotczenie skóry twarzy. Jednak nikt nie może szybko bez końca. A jeśli zaczniemy ponownie konsumować, komórki tłuszczów skurczonych w tłuszczu znów puchną, zwykle do większego wymiaru niż kiedyś. I zaczyna się nieskończony zespół jo-jo.

Ogólnie zmiana stylu życia po prostu nie wystarczy

Aby uniknąć powyższych problemów, większość specjalistów opowiada się za radykalną i trwałą zmianą nawyków konsumpcyjnych i wprowadzeniem większej ilości ćwiczeń, jednak niestety zwykle nie jest to wystarczające do spełnienia. Oczywiście istnieją gimnastyki, które pozwalają skupić się na ważnych częściach ciała, ale uparte poduszki tłuszczowe mogą wytrzymać ćwiczenia.

Odpowiedni program odchudzania może powodować utratę wagi. Odpowiedni schemat jedzenia może spowodować zmniejszenie masy ciała

W ten sposób możesz całkowicie zmniejszyć poduszkę tłuszczową!

„W miarę starzenia się wiele osób odkrywa, że ​​kilogramy zaczynają wspinać się na ich ciała i osiągać o wiele trwalsze wyniki przy tej samej pracochłonnej pracy i schemacie jedzenia. Używanie narzędzi cielesnych, takich jak ujędrnianie ultradźwięków, nie jest szatanem zarówno”, mówi dr Tamás Intensywny terapeuta Gulyás. specjalista, wykwalifikowany styl życia.

Liposukcja ultradźwiękowa (kawitacja) to kosmetyczna metoda modelowania sylwetki, która może trwale usunąć komórki tłuszczowe z leczonego obszaru. W ten sposób można go wykorzystać do celowego zmniejszenia rozpraszających poduszeczki tłuszczów, a także nadwyżki ciała stałego – z powodu trwałego zaniku komórek tłuszczowych – nie powróci. Oznacza to, że nie ma czegoś takiego jak wpływ jo-jo.

Liposukcja kawitacyjna – nawet w domu

Taktyka była stosowana od ok. od dziesięciu lat stosowany jest z powodzeniem w salonach klienckich do trwałego usuwania upartych miejscowych płatków tłuszczu i cellulitu. Trzy lata temu na Węgrzech wprowadzono pierwszy kompaktowy gadżet kawitacyjny, Perpetately Slim, umożliwiający wykorzystanie specjalistycznej wiedzy na temat liposukcji ultradźwiękowej w salonach w rezydencji.

Tak więc za wartość kilku terapii kawitacyjnych każdy może teraz kupić własną maszynę do liposukcji, co można zrobić w mieszkaniu, dyskretnie, po niższej cenie niż w salonie. Urządzenie będzie również stosowany z powodzeniem wyciąć pijak ciarki prime tłuszcze smarowe, które wspiął ciągu starszych. brzuch, biodra, uda lub ramiona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *