Jaka dieta na odchudzanie jest najlepsza?

Która technika jest najlepsza ? Czego należy unikać, a czego wziąć od „cudownych lekarstw”? Rzućmy okiem na niektóre powszechne diety.

Tak to działa

Klasyfikuje żywność do zupełnie różnych klas na podstawie ich indeksu glikemicznego (GI). Oznaczenie glikemiczne poszczególnych posiłków zależy od tego, jak bardzo podnosi poziom glukozy we krwi w porównaniu z glukozą. Co gorsza, im wyższa jest ta wartość, tym bardziej trzustka zaczyna wytwarzać więcej insuliny, co zapobiega rozkładowi tłuszczów w ciele. Z tego powodu ten program odchudzania składa się z wielu warzyw i owoców, pełnego ziarna i roślin strączkowych. Czarna lista składa się z białej mąki, ziemniaków, słodyczy i dań gotowych. Polegają na zamówieniach.

● Opinia

Najlepiej zasięgnąć porady u eksperta od witamin wcześniej niż na diecie GI, ponieważ jeśli nie jesteś biegły w swojej diecie, może to nawet doprowadzić do zwiększenia masy ciała. Właściwie, w skrajnych przypadkach, możesz umieścić tak dużo błonnika w swoim ciele, że może to obciążyć żołądek i jelita!

„WYŁĄCZNIE JEDŹ PÓŁ!” METODA

Tak to działa

Ta zasada jest szczególnie popularna wśród dietetyków, ponieważ nie zawiera całkowitej zmiany stylu życia. Nie ma żadnego z góry określonego schematu jedzenia ani innych wymagań. Jest tylko jedna zasada: dozwolone są głównie posiłki, ale tylko połowę należy spożywać. Pół porcji frytek, pół plasterka czekolady, jedna miarka lodów zamiast dwóch – nie było łatwiej!

● Opinia

Będziesz w stanie zrzucić kilka funtów stosunkowo prosto, ale ryzykujesz, że powrócisz do swoich autentycznych porcji potrzebnego ładunku i znów przybierzesz na wadze. Niezdrowe nawyki żywieniowe mogą mieć niekorzystny wpływ na dobre samopoczucie. Dużą wadą jest to, że nie odkryjesz sposobów gotowania zdrowych posiłków obiadowych ani studiowania nowoczesnych składników, stosując tę ​​metodologię.

ZUPY KAPUSTOWE REGULACJA JEDZENIA

Tak to działa

Możesz jeść tyle, ile możesz, z ogromną porcją kapusty i zieleni. To pobudza sylwetkę do spalania tłuszczu, dzięki czemu możesz pozbyć się znacznej ilości dodatkowej wagi w zaledwie tydzień. Oprócz zupy możesz nawet dwa razy w tygodniu jeść owoce, sałatki, jogurt, płatki proteinowe oraz drób i ryby.

● Opinia

Używany jako krótkoterminowy plan redukcji masy ciała przez okres od 2 do 3 dni lub jako wprowadzenie do zmiany sposobu życia, jest skuteczny, ale na dłuższą metę nie ma znaczenia i jest szkodliwy. Kiedy robisz to przez różne dni, poczujesz głód Slytherinu oraz słabość, nudności i nudności w wyniku złej diety.

ŚRÓDZIEMNY PLAN ŻYWNOŚCI

Tak to działa

Strategia polega na spożywaniu jak osoby śródziemnomorskie, spożywaniu oliwy z oliwek, spożywaniu wystarczającej ilości owoców i warzyw, roślin strączkowych i makaronów, sera feta i jogurtu, chudego mięsa i ryb. Już przejście na rodzaj posiłku doprowadzi do utraty wagi i zapewni zdrowie dietetyka.

● Opinia

Odżywianie śródziemnomorskie – przede wszystkim w spersonalizowanym rodzaju! – zapewnia zdrową dietę i długotrwałe odchudzanie.

NISKIE TŁUSZCZE SPOŻYWCZE

Tak to działa

Zasadą jest, że tłuszcze są narażone na nadwagę, a następnie dramatycznie zmniejszają ich ilość. W każdym razie nie ma zbyt wielu zasad do przestrzegania, ale musisz regularnie ćwiczyć!

● Opinia

Zachowaj ostrożność, ponieważ wiele witamin potrzebnych do budowy ciała rozpuszcza się w tłuszczach, dlatego nie należy radykalnie zmniejszać spożycia tłuszczu! Inną kwestią jest to, że dla tych, którzy ograniczają spożycie tłuszczów, są szanse, że nieuchronnie zużyjesz dodatkowy cukier, aby go wymienić. Jeśli jednak zwrócisz na to uwagę, być może uda ci się skutecznie i zdrowo zrzucić trochę wagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *